Zwrot (odstąpienie od umowy):

 

Jako Klient naszego sklepu, masz prawo do zwrotu nienaruszonego towaru w ciągu 30 dni od wejścia w jego posiadanie.

 

Jak dokonać zwrotu?

 

1. Wypełnienie formularza i pakowanie

Pobierz formularz zwrotu (tutaj), wydrukuj i uzupełnij wszystkie dane. Następnie bezpiecznie zapakuj zwracane produkty wraz z uzupełnionym formularzem i dowodem zakupu (paragon lub faktura).

 

2. Wysyłka zwracanego towaru

Wyślij produkty na nasz adres znajdujący się poniżej. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący - paczkę możesz nadać w paczkomacie lub zamawiając kuriera - nie przyjmujemy paczek wysłanych "za pobraniem".

 

3. Weryfikacja towaru i zwrot środków

Po pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu, w ciągu 14 dni otrzymasz zwrot środków. (najczęściej proces ten trwa szybciej). Przekażemy Ci informację w wiadomości e-mail.

 

Adres do zwrotów:

KETOSKLEP Sp. z o.o.

ul. ALEJA WINCENTEGO WITOSA 31/2B

00-710 Warszawa

nr tel. 509 03 9999

 

 

Reklamacja:

 

Jak dokonać reklamacji?

 

 1. Kontakt ze sklepem

Napisz do nas na kontakt@fitrec.pl i opisz powód reklamacji towaru. Dołącz również zdjęcia. W ciągu 24 h otrzymasz od nas odpowiedź - po zatwierdzeniu przejdź do kolejnych etapów poniżej.

 

1. Wypełnienie formularza i pakowanie

 Pobierz formularz reklamacji (tutaj), wydrukuj i uzupełnij wszystkie dane. Następnie bezpiecznie zapakuj reklamowany towar wraz z uzupełnionym formularzem i dowodem zakupu (paragon lub faktura).

 

2. Wysyłka zwracanego towaru

 Wyślij produkty na nasz adres znajdujący się poniżej. Koszt zwrotu reklamowanego towaru ponosi sprzedający. Informacje o sposobie wysyłki towaru, przekażemy Ci w wiadomości email.

 

3. Weryfikacja towaru i zwrot środków

 Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, w ciągu 14 dni otrzymasz zwrot środków (najczęściej proces ten trwa szybciej). Przekażemy Ci informację w wiadomości e-mail. 

 

Adres do reklamacji:

KetoSklep sp. z o. o.

ul. ALEJA WINCENTEGO WITOSA 31/2B

00-710 Warszawa

nr tel. 509 03 9999