Polder Kajmak Bez Dodatku Cukru 260g - masa krówkowa 35% mniej kalorii.

 • Masa krówkowa
 • Bez dodatku cukru
 • 35% mniej kalorii
 • Słodzony erytrytolem
12,79 zł
Dostawa w 24-48 h
Ostatnie sztuki w magazynie

Polder Kajmak Bez Dodatku Cukru 260g - masa krówkowa 35% mniej kalorii

Polder Kajmak Bez Dodatku Cukru 260g to masa krówkowa bez dodatku cukru, zawierająca aż 35% mniej kalorii niż tradycyjny kajmak. To świetny dodatek do posiłków na słodko - omletów, gofrów, owsianek i naleśników oraz deserów, ciast i wszelkiego rodzaju wypieków. Produkt słodzony jest substancją słodzącą - erytrytolem.

   

Co warto wiedzieć o Polder Kajmak Bez Dodatku Cukru?

 • Masa krówkowa
 • Bez dodatku cukru
 • Bez oleju palmowego
 • 35% mniej kalorii
 • Z substancją słodzącą - erytrytolem
 • Alternatywa dla tradycyjnego kajmaku
 • Idealny dodatek do posiłków na słodko

   

   

   

Polder Kajmak - masa krówkowa bez dodatku cukru

Polder Kajmak Bez Dodatku Cukru to innowacyjny produkt, będący zdrową, pozbawioną cukru wersją tradycyjnej masy krówkowej. Jego dodatek został zastąpiony naturalną substancją słodzącą - erytrytolem. Dzięki temu, kajmak zachowuje swój obłędnie słodki, mleczny smak, przyczyniając się jednocześnie do obniżonej kaloryczności - produkt zawiera aż o 35% mniej kalorii od klasycznej masy krówkowej z dodatkiem cukru. To znakomita, zdrowa i równie smaczna alternatywa dla tradycyjnego kajmaku, nie zawierająca sztucznych konserwantów, barwników i aromatów.

   

Kajmak bez dodatku cukru to ten sam - słodki, mleczny smak i aksamitna konsystencja!

Polder Kajmak Bez Dodatku Cukru charakteryzuje się mlecznym, słodkim smakiem krówki - dokładnie tak intensywnym, jak w przypadku klasycznej masy krówkowej. Warto podkreślić, że produkt od Polder nie jest kremem o smaku krówki, a autentycznym kajmakiem, różniącym się jedynie bardziej korzystnym dla zdrowia składem. Produkt nie zawiera dodatku cukru, a jego zawartość pochodzi wyłącznie z mleka. Konsystencja masy jest równie imponująca - kajmak jest gęsty, aksamitny i obłędnie mleczny!

   

   

   

Masa krówkowa od Polder - alternatywa dla kajmaku z dodatkiem cukru

Tradycyjny kajmak bazuje na mleku, gotowanym z dodatkiem skarmelizowanego cukru, dzięki któremu masa charakteryzuje się gęstą konsystencją. Choć ciężko uwierzyć, że jego pominięcie nie wpłynie zarówno na formułę, jak i smak kajmaku - Polder udowadnia, że jest to możliwe! Zastosowanie substancji słodzącej sprawia, że masa krówkowa zachowuje swoje właściwości, dzięki czemu stanowi znakomitą alternatywę dla klasycznego kajmaku, charakteryzującą się tym samym zastosowaniem. Produkt sprawdzi się jako składnik domowych wypieków, ciast i deserów a także dodatek do posiłków na slodko - owsianek, omletów, naleśników i pancake'ów!

   

Składniki: Pełne mleko w proszku (odtworzone), serwatka z mleka w proszku (odtworzona), substancja słodząca erytrytol, stabilizator cytrynian trójsodowy, wodorowęglan sodu.

   

Wartości odżywcze (100g): 215 kcal 9.4g białka, 8.2g tłuszczów, 34.3g węglowodanów.

  

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

Wartości odżywcze
Wartości odżywcze w: Porcja 100g
Kalorie 215.00
Tłuszcze, w tym 8.28
tłuszcze nasycone 5.29
Węglowodany, w tym 34.33
cukry 25.76
Błonnik 0.00
Białko 9.44
Sól 0.56