Marka FITREC powstała w 2020 roku, a motorem napędowym do jej stworzenia była szeroko pojęta pasja do sportu oraz zdrowego odżywiania. Po ponad dwuletnim doświadczeniu w recenzowaniu żywności funkcjonalnej oraz suplementów diety jako Fit Recenzje, postanowiliśmy stworzyć “coś” swojego – oficjalny sklep Fit Recenzje oraz markę FITREC Nutrition. Wspomniany staż sprawił, że dziś w naszym sklepie znajdują się tylko sprawdzone, dokładnie dopracowane produkty.

produkty fitrec nutrition

W ofercie sklepu FITREC znajdują się fit produkty dietetyczne, produkty zero kalorii, masła orzechowe 100% oraz smakowe masła orzechowe. FITREC Nutrition to marka dla wszystkich miłośników zdrowego odżywiania i słodyczy – lubimy zdrowy rozsądek i racjonalne podejście do żywienia!

W naszym słowniku podstawę stanowią słowa takie jak pasja, uśmiech i rozwój. Wierzymy, że razem z nami będziesz spełniać się w swojej pasji, a na ścieżce rozwoju będzie towarzyszyć Ci uśmiech. Pokażmy siłę #teamfitrec – to Wy współtworzycie z nami tę markę!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]