Marka FITREC powstała w 2020 roku, a motorem napędowym do jej stworzenia była szeroko pojęta pasja do sportu, zdrowego odżywiania i testowania produktów dietetycznych. Dzięki temu każdy z naszych artykułów jest starannie dopracowany, a asortyment stale powiększany.

produkty fitrec nutrition

W ofercie sklepu FITREC znajdują się fit produkty dietetyczne i produkty zero kalorii. To masła orzechowe 100%, smakowe masła orzechowe, galaretki bez cukru, kawy smakowe, fit budynie i odtłuszczone masła orzechowe w proszku. FITREC to marka dla wszystkich miłośników zdrowego odżywiania i słodyczy – cenimy zdrowy rozsądek i racjonalne podejście do żywienia!

W słowniku FITREC podstawę stanowią słowa takie jak pasja, uśmiech i rozwój. Wierzymy, że razem z nami będziesz spełniać się w swojej pasji, a na ścieżce rozwoju będzie towarzyszyć Ci uśmiech. Pokażmy siłę #teamfitrec – to Wy współtworzycie z nami tę markę!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]